czym się zajmujemy?

Projekt pod klucz
Najbardziej zaawansowana forma współpracy. Przekazują nam Państwo klucze do swojej inwestycji, a my w ustalonym czasie oddajemy Twoją inwestycję gotową do zamieszkania.
Projektowanie i nadzór
Nasza oferta to kompleksowe projektowanie wnętrz, począwszy od etapu koncepcyjnego, aż po nadzór nad realizacją. Wspieramy naszych Inwestorów w newralgicznych momentach remontu.
Projektowanie online
Wychodząc naprzeciw naszym Inwestorom spoza okolic Zielonej Góry, istnieje także możliwość zaprojektowania Państwa przestrzeni mieszkania lub domu w formie zdalnej.
Home staging
Planujesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Atrakcyjnie zaaranżujemy wnętrze, które podkreśli jego charakter oraz zainteresuje oglądających i przyspieszy sprzedaż lub wynajem.
Projekty komercyjne
Usługa projektowania wnętrz biur oraz przestrzeni komercyjnych.
Konsultacje projektowe
Spotkanie i rozmowa z projektantem, podczas której rozwiejemy Państwa wątpliwości oraz podpowiemy nowe rozwiązania sprawdzone przez naszą pracownię.

ZONA.studio

Jesteśmy studiem, które stawia na kompleksowość usług. Angażujemy się w każdą fazę projektu, zaczynając od aranżacji poprzez projekt wykonawczy, aż po nadzór realizacji.

Agnieszka Kłos

Założycielka i główny architekt w pracowni ZONA.studio.

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. W swoich projektach stawia na komfort i funkcjonalność, a nade wszystko praktyczność. Mistrzyni w wyszukiwaniu nieoczywistych dodatków nadających wnętrzu charakter. Prywatnie córka Tadeusza, zakochana w renowacji mebli, starym budownictwie i dobrej kuchni.

Tadeusz Kłos

Współzałożyciel firmy ZONA.studio, w której odpowiada za realizacje stworzonych projektów.

W zawodzie od 15 lat. Perfekcjonista – każdy detal jest przez niego „dopieszczony”. Prywatnie ojciec Agnieszki i mąż Marzeny. Czas wolny spędza na sklejaniu modeli, jeździe na rowerze i wędkowaniu.